Garaj Kumandası Tamir & Yedekleme

Yaşamış olduğumuz büyük şehrin getirdiği en büyük sorunlardan biriside park sorunudur. Bu nedenle hemen hemen herkesin garajı bulunmaktadır. Garajlar uzaktan kumanda teknolojisi ile çalışmaktadır.

Artık günümüzde otopark büyük bir sorun haline gelmiş durumda hem araçlarımızın güvenliği hem de park yeri sıkıntısından kurtulmak için binaların altları otoparklı olarak yapılmakta eski binalar ise bahçe kapılarına bariyer, kayar kapı, yada kepenk yaptırmakta işte bu burada kumandalar devre giriyor kimi kumandalar rolling kod dediğimiz yüksek güvenlikli kumandalar kimi kumandalar ise standarttır.

Standart kumandalar akıllı kumanda dediğimiz kumandalara kolayca kopyalanabilmektedir.

Düzce içerisinde iseniz komşunuzdan yada yöneticinizden alacağınız bir kumanda ile birlikte ofisimize gelmeniz durumunda sadece birkaç dakikada kopyalayıp size teslim ediyoruz eğer şehir dışında iseniz size göndereceğimiz kumandaları tarifimiz ile sizde kolayca kopyalayabilirsiniz rolling kodlu garaj kumandaların bazıları ise ana üniteye tanıtılması gerek bun için de alttaki resimde görünen kumanda gibi üzerinde sadece bir iğnenin gireceği kadar bir delik vardır buradan iğne ile içerisindeki tuşa basıyoruz daha sonra yeni kumandanımız tuşuna iki saniye basılı tutuyoruz böylelikle kumandamızı tanıtmış oluyoruz. İkinci tip kumandalar bizdeki akıllı kumandalar sayesinde kumandadan kumandaya kopyalama yapılan tiptir yanınızda çalışan bir kumanda ile ofisimize gelerek yaptırabilir yada kargo ile size gönderdiğimiz kumandayı sizde kolayca tanıtım yapabilirsiniz.

Kumandam bozuldu ne yapabilirim diye düşünmeyin eğer tamiri mümkün bir arıza ise ofisimize getirerek tamiratını yaptırabilir yada şehir dışında iseniz kargoyla gönderip arızasını tamir ettirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Alo Çilingir : +90 (380) 514 64 33

Gsm : +90 (532) 434 91 51

Gsm : +90 (544) 727 35 55

Email : info@duzcecilingir.net

Adres : İstanbul Cad. İş Bankası Altı. Ayakkabıcılar Çarşısı. No:11 Merkez / Düzce

Ürünler

Hizmetler

Haberler